معرفی کارگاه آموزشی (سرجیکال لب) شرکت مهندسی پزشکی زمر : 

یکی از اولویت های شرکت زُمَر از ابتدای تاسیس تاکنون، کمک به ارتقای سطح علمی جامعه ارتوپدی سرزمین عزیزمان، ایران بوده است. تا به امید خدا، بهترین و جدیدترین امکانات علمی و درمانی به جامعهء ارتوپدی (بیمارستان ها، مراکز درمانی، دانشگاه ها، جراحان و بیماران) تقدیم گردد. شرکت زُمَر در این راستا و برای ارائه بهترین خدمات درمانی در حوزهء ارتوپدی، همواره به آموزش علمی (بصورت تئوری) و برگزاری کارگاه ها و ارائه کارشناس حرفه ای برای عمل های جراحی (بصورت عملی) بطور جدی پرداخته است.

بر همین اساس در شرکت زُمَر، واحدی با نام “سرجیکال لب” جهت ارائه خدمات آموزشی (تئوری و عملی) برای ارتقای سطح علمی جامعه ارتوپدی اختصاص داده شده است که موارد کاربری و استفادهء آن، شامل: جلسات تمرینی بر روی تکنیک های ارتوپدی برای جراحان می باشد.

کارگاه های آموزشی خارج از شرکت:

شرکت مهندسی پزشکی زُمَر به جهت ارتقای سطح علمی جامعه ارتوپدی سرزمین عزیزمان، آمادگی خود را جهت برگزاری کارگاه های آموزشی در بیمارستان ها، مراکز درمانی، دانشگاه ها و …. اعلام می دارد.

 

اعزام جراحان به دوره های خارج از کشور

شرکت مهندسی پزشکی زمر مفتخر است در راستای اهداف متعالی خود و هم راستا با تلاش جراحان و متخصصین کشور، گامی کوچک را برای اعتلای سطح دانش درمانی بیماران بردارد.

از جمله مهمترین خدمات آموزشی که شرکت مهندسی پزشکی زمر ارائه می دهد اعزام جراحان به دوره های آموزشی خارج از کشور می باشد که در ArthroLab مجهز و پیشرفته کمپانی آرترکس برگزار می گردد. در این دوره ها جراحان و اساتید گرامی می توانند به یادگیری مهارت های عملی و پیشرفته راجع به راه حل ها و تکنیک های محصولات Arthrex بپردازند.

فهرست